Tulpenfestival Noordoostpolder

Plan je bezoek

Welkom in de Noordoostpolder!

Elk voorjaar kleuren de tulpenvelden de Noordoostpolder in alle tinten die je je kunt voorstellen. Tijdens het Tulpenfestival ontdek je deze velden via speciaal samengestelde routes. Met de auto of op de fiets. Zo beleef je de tulpen op je eigen tempo.

Het Tulpenfestival Noordoostpolder vindt plaats van 17 april t/m 3 mei 2026.

Tulpen bloeimeter

De tulpen staan nu nog niet in bloei. In het voorjaar van 2026 zie je hier dagelijks de actuele bloeistand!

0%

Zo kom je in de Noordoostpolder

De Noordoostpolder ligt centraal in Nederland en is goed bereikbaar.

Met de auto
De tulpenroutes zijn ingericht voor autoverkeer en duidelijk bewegwijzerd. Parkeren kan langs de routes op aangewezen plekken. Volg altijd de borden en aanwijzingen.

Met de fiets
Voor wie het polderlandschap echt wil beleven, zijn er mooie fietsroutes langs de tulpenvelden. Rustig, ruim en ideaal voor een dagje buiten.

Met het openbaar vervoer
Reis met de trein naar Lelystad of Meppel en stap daar over op de bus richting de Noordoostpolder. Houd rekening met extra reistijd naar de routes zelf.

Kies jouw tulpenroute

Tijdens het festival zijn er verschillende routes beschikbaar:

De actuele routes vind je op de route pagina en in de Tulpenfestival-app. Zo weet je zeker dat je langs bloeiende velden rijdt en niet voor verrassingen komt te staan.

Praktische tips voor je bezoek

  • Blijf altijd op de paden en respecteer de tulpenvelden

  • Pluk geen tulpen (dit mag in de Tulpenpluktuin)

  • Houd rekening met boeren en werkverkeer

  • Neem afval weer mee

  • Houd afstand en geniet rustig van het uitzicht

Samen zorgen we ervoor dat iedereen kan blijven genieten van dit unieke landschap.

Handig om te weten

  • Het festival is vrij toegankelijk

  • Routes en informatie zijn gratis beschikbaar

  • Honden zijn welkom, mits aangelijnd

  • Volg altijd de aanwijzingen ter plaatse

Klaar om te gaan?

Bekijk de routes, check de bloeimeter, download de app en we zien je graag in de Noordoostpolder! 🌷